• Galasova Cyklojízda č.275 Pražské Cyklozvonění 1 Dětská (21.09.2019)  (pokračovat)
  • Galasova cyklojízda č.274 „V Rámci Evropského Týdne Mobility (15.09.2019)  (pokračovat)
  • Gerulovo hry  (pokračovat)
  • Moravské pole 2019 (07.09.2019)  (pokračovat)
  • 6. závod Stevens Jč. MTB poháru Stevens G.Benedikt Soběslavský m (07.09.2019)  (pokračovat)
  • Cyklovýlet od Plzně pod Brdy (07.09.2019)  (pokračovat)
  • Galasova Cyklojízda č.273 (05.09.2019)  (pokračovat)
  • Kolo pro život - Plzeňská MTB 50 Kooperativy (31.08.2019)  (pokračovat)
  • Gigathlon Czech Republic 2019 (31.08.2019 - 01.09.2019)  (pokračovat)
  • Setkání lehokol 2019 (Valtice) (29.08.2019 - 01.09.2019)  (pokračovat)
  • Toyota ovládla Německou rallye, její jezdci obsadili stupně vítězů. Vyhrál Tänak  (pokračovat)
  • Frintová zazářila ve Světovém poháru. V triatlonu ve Varech obhájila triumf  (pokračovat)
  • Po nepovedené kvalifikaci Češi v Moto3 v Silverstonu na body nedosáhli  (pokračovat)
  • Bez medaile, ale s letenkami do Tokia. Fuksa dojel pátý, Dostál a Šlouf čtvrtí  (pokračovat)
  • Fuksa neobhájil světovou medaili, skončil až pátý. Těsně udržel postup na olympiádu  (pokračovat)
  • Z jasné záležitosti drama. Čeští basketbalisté nakonec domácí Korejce porazili  (pokračovat)
  • Tři góly za dvacet minut. A pak tři v posledních třech minutách  (pokračovat)
  • Slávisté děkovali jinde, fans z Tribuny sever pískali a uráželi. Došlo i na rvačku  (pokračovat)
  • Německou rallye vyhrál Tänak, Kopecký ovládl třídu WRC2  (pokračovat)

Návrat krále? Ronaldinho o svém comebacku jedná s maltským klubem

Není to tak dávno, co jeden maltský klub - Valletta FC - lákal do svých služeb Usaina Bolta. Nyní nabírá reálných obrysů varianta, že tamní soutěž obohatí jiná sportovní osobnost. Fotbalová superstar. Brazilský kouzelník Ronaldinho. „Jednáme s ním,“ potvrdil Michael Valenzia, sportovní ředitel celku Birkirkara FC.